13 Haziran 2010 Pazar

ccc okandede cccMelabaaa okan dedeeee,


Ben inci torunun. 20-30 yıl kadar önce danimarkanın nobrain şehrindeki dedeler köyünde doğdum. Büyüdüm sonra,13-14 yaşıma falan girdim, kamışa falan su geldi, artık çocuk deilim lan ben dedim kendi kendime. Soora Azcık daha büyüdüm.Liseliydim lan. Aklım bazı şeylere eriyodu. Yaşadığım çevrede uyuz oldugum şeylere “anandır bacındır” falan diyodum kendimi @2 sandım. Anam babam tutucu tiplerdi, liseliyim diye beni ezer her gün beni saat 7den sonra dışarı salmazdı, bende cumartesi geceleri hep tv izlerdim falan. Gene boyle bi cumartesi gecesi o zamanların televolelerini falan yapan kanalda geceleri kırmızı noktalı filmlerden birini izlerkene babam tuvalete kalkmış bende seni okanı izliyomuş gibi yapim dedim. Senle tanıştım o gece. Bu magazinciler illallah gettittiodu millete, reytingleri hep birinci sıradaydı o kadar yane. Sende o sıra güzel memeli karılardan birini programına çağırmışsın (saolsaın) ona bi attırdım hemen. Orda sana bi sempati oluştu. Soorada kevaşlerin gösterildiği televoleleri falan eleştiriodun ya arada bi fog the sistım diyodun ya bende born to be alive amk diyip beynim test aklım tost dolu lise yıllarımda adam haklı beyler diceim bi figür arıodum zaten, sırtımda olması gereken içinde kaput,kılıç,kalem olması gereken kılıflardan birinine de seni koydum.


Liseli piçler hep sana adam haklı beyler diolardı. Sen haklıydın. Sen fog dı sistem diyip nereye gidio lan bu toplum falan diyip@2yi reserve ediyodun o zamanlar medya kevaşelerine bazı sistemi sömürten bazı godaman orospu çocukları @1 lere karşı. bende @3 @5 @15 olayım bari amk dedim tuttum seni. Bazende lisede bana vermeyen salak kevaşeler seni arardı sen @2 yi çakıp sıçardın aızlarına daha da çok seviyodum seni. Sen bir mualiftin,toplumun vicdadını gıdıklayıp güldürürdün, sen bir çevreciydin, sen bi sanat dostuydun, sen kaliteli müziklerin falan adamıydın. Bende oyleydim lan. 10 yıl falan seni izledim artık entel falan oldum ekşide bile yazar oldum kendimi ifade ediyorum. nütella kaşıklayıp limonta içtim sana entiler biçtim. Götüm daha da kalktı.az daha büyüdüm. Artık sen gibi oldum popüler kültürden nefret ettim, fuck dı sistım dedim, born tu bi aliyv modundayım hala.. sabah programlarındaki krolarla dalga geçebiliom amk.


Sonra iki-üç kere programına da geldim bizi ünili piçlerle, ne desen alkışladık, neye içten içe kro salak bu lümpen bu dediysek destek verdik.


Süper dalga geçtik mallarla süper eglendik laan.


Sonra az daha büyüdüm üniden mezun oldum başladım iş aş derdine girdim götüm duduştu.


Yıllardır senden ogrendigim fuck dı sistem ayaklarıma fetişist yaklaşımlarda bulundu sistem bana içerledim. İçerledim ama girdim fuktıgımın sisteminin içine. Sırt çantam yoktu artık bond çantam vardı.. 4 sene mühendizlik okuduk 3 tane dil ogrendik başladık orospu patronun oç piçine cip alıcaz diye çalışmaya. Adam piçinin benzin parası kadar maeş vermio bana. Bende beygir gibi koşuşturdugum hayatımın reklam aralarına bond çantamdan çıkardığım seni izlemeye devam ediyom. Hayat sokakta diyon ya, faturaları ödedikten sonra dışarı çıkcak pek para kalmıo aq ve ben hala fog the sistem modundayım.


Oyle işte.


Sonra yeni bi yer bulup yeni jargonlar orendim. Arkadaşa soledi banada bi baktım şööle herkes küfrediyo birbirine aq la oole site mi olur lan dedim piçe terbiyesiz bunar dedim la geyiq yapıolar aq dedi bana. Sonra bi da baktım,aq geyigi bile sikiyolar. Sonra siktikleri geyigin üzerine inci yazıp caps veriolar. Hoşuma gitti ama bana bu beni yeni bi moda soktu aq. Siktiğin her şeyin capsini vermezsen inanmıolar. Lan yemin ediyorum ben Paris Hilton u siktim diyorum caps ver it dio bunlar. Bende başladım herkese caps ver it demeye.


-La şimdi de sana soruom okan, sen fuck the sistem diyodun ya, capsin nerde okan dedeeeeee ?


-Lan sen hayat sokakta diyon, tvde yapıyon başka bişeyde yapmıyon Capsin bu mu ?


-Lan fog the medya kültürü diyon 3 gün porogram yapıon, capsin bu mu ?


-Lan çevreciyim dion ya ; Capsin Hasankeyf yıkılırken savunucularını programa çıkartıyomuş gibi yapıp destek verio gibi gorunmek mi ? çevreci takılıon capsin deri çeketin mi ?


-popüler kültürü begenmezmişsin ole duydum.

olm o senin beğenmediğin popüler kültür biziz. Senden daha popüler adam var mı lan ?


-o senin beğenmediğin lümpenler, krolar, köylüler onlar biziz.


-Şuanda programında izleyici olan on sıralara güzel olanlarını oturttuğun az daha çirkin olanımızı arkalara attığın gençler biziz.


-Bizdensin diye fog dı sistım diyon diye kaliteli bu iyi dediğine alkış tutan kro bu kötü dediğini yuhalayan gençlik biziz.


-Dinamik eğlenceli porogramlar yapıon ya, ordaki dinamizm biziz.


-Tıpkı senin gibi Fog the sistım diyip, sosyal sorumluluk bilincinde olmayan toplum için ne yapabilirimi düşünmeyen, vatandaşlık olgusundan sizlerinde sayesinde bihaber olan ve hala fog dı sistem diyen fakat birazda sizlerin sayesinde nası fogabilecegimizi bilmeyen, olaylara karışmayın diye korkutulan nesiliz biz.


-Hasankeyf yok olurken sessiz kalan nesiliz biz.


-Patron oğluna sedan deil de cip alsın diye SSKsız çalıştırılan ve patrona BSG diyemeyen,ama sisteme fog diyen nesiliz biz.


-Memlekette gönüllülükle yapılıcak bir çok iş varken bilgisayar başında daşşaklarımız kokana kadar millete klavye kabadayılığı yapan, demokrasi kisvesi altında seçeneklerimiz sistım tarafından onceden belirlenmiş olan şıkları artık beğenmeyen nesiliz biz.

her ankette diğeri oylayan nesiliz biz.


-Bilmem kaç yıl bruksel’de muhabirlik yapmış ab denince akla gelen ilk gazetecinin en çok izlenen haber programını bilmem kaç yıldır izleyip bilmem kaç yıldır türkiye’yi ab ye nie almıolar die düşünen ve ab ye girmek için gerekli olan 4 kriteri bilmeyen nesiliz biz.


-Milenyum çağında hala orta çağ töreleriyle yaşatılan, namusun şerefin bacak arasında olduğuna inandırılıp seviştirilmemiş Abaza nesiliz biz.


-Abazalığınızı bile tadıyla yaşamayan, pornoya erişimimiz engellenmiş, senin programa çıkardığın dekoltelere bakıp mastürbasyon yapmaya çalışan ve genelde erken boşalan nesiliz biz.


-Ve 10 yıldır seni izleyip idol yapan, seni sosyal sorumluluk sahibi gören, toplumun vicdanını gıdıklayıp bize biraz farkındalık sağladığını düşünen fakat gerçekleri goremeyen, senin de sistemin bir parçası olduğunu ve tıpki bizim gibi fog dı sistem diyen bir sistem kölesi oldugunu anlayamayan bir nesiliz.


İşte bu yüzden sevgili okan,


ya


Arkana aldığın, her hafta seni iple çeken milyonlarca ergene sistemi nasıl fogabileceklerini göster yönlendir bişey yap,


Ya da


bizde diyelim ki okan dede yaşlandı artık sistemi sikemicek, emekli olup özgürlüğüne kavuşsun.

Artık danimarka’nın nobrain.dk yaşlı sitelerine mi gidersin avusturalyaya mı gidersin, kendin karar ver.


Veya hiç bir şey yapma ve kendini incinin kollarına bırak bebeyim,


Çünkü Biz artık slogan deiştirdik, fog the sistım demiyoruz.


İnci siker diyoruz ve yapıyoruz.

Ccc üşüyoruz okan reyiz ccc

Saygılar.

incisiker.com

http://inci.sozlukspot.com
PS: ayrıca niatdoan reyiz, sen eksicilere bakma, sen bizim için kral adamsın, reissin..

gel sende inciye katıl reis ol.


ccc niat reis cccccc imelih messi ccc

mailto : cccimelihmessi@incisozluk.cc
http://www.formspring.me/imelihmessiccc

3 yorum:

  1. yuhh aq yarın siennen danimarkaya çıkarsın okandede

    YanıtlaSil
  2. beynime kan gitti valla...cok güzel yazmissin..

    YanıtlaSil
  3. özet geç piç demiycem özete gerek yok mnakko okuyun

    YanıtlaSil