13 Haziran 2010 Pazar

ccc imelih messi den okana açık mektup capsli

Sevgili Okan,

Aşağıdaki metni okumadan önce tekrar http://www.okandede.com adresini ziyaret edip, yazılı metni okumanı rica ediyorum senden okan.

Ben ccc imelih messi ccc,
sıradan bir incisozluk üyesiyim. bugün yayınına yapılan ziyaretin sorumlusuyum. ziyaretin organize edilmesinde websitesinin hazırlanması, okandede fotograflarının photoshoplanmasından, programı arıyacak kızların organize edlimesinden sahte facebook hesapları açılmasına, metnin yazılmasına kadar bütün sorumluluk benimdir.

Sana biraz kendimden bahsetmek istiyorum,

25 yaşındayım. Üniversite mezunu bir işsizim.
Yaklaşık 10 yıldır sıkı bir fanın olarak senin fuck the system tavırlarını herhalde öyle benimsemişim ki,17 yaşından beri çeşitli STKlarda, vakıflarda aktif olarak gönüllü çalışmalara katılıyorum. Gerçekten toplum için yararlı bir birey olmak için, bu kokmuş sistemi değiştirmek, bir şeyler yapabilmek için canla başla gönülle çalışıyorum.

Programına yaptıgımız bu ziyareti de toplumda bir farkındalık yaratma adına yaptığım için CV’me koyuyorum ve bundan mutluluk duyuyorum.

işsizim; açıklamak istiyorum.

Kalifiye olmadığım için işsiz değilim. iş bulamadığım için de işsiz değilim.

Patronum bana yatırmadığı SSK primleriyle oğluna cip almasını istemediğim için işsizim.

Memleketimin kayıtsız ekonomisinde gençliğimizin %40 ı işsiz, çalışan %60nın da patronlar tarafından sömürülmesine karşı olduğum için işsizim.

Duyu organları sistem tarafından alınmış olan halkımın popüler kültür zırvalamalarıyla daha fazla hissizleşmesine karşı olduğum için işsizim.

Varoşların toplum tarafından aşağılanmasına yardım eden ve hiçbir toplumsal kaygı taşımadan, sadece rating: dolayısıyla reklam ve para amaçlı düşünen medyaya daha fazla tahammül edemediğim için işsizim.

Sırf bankalardan gelecek reklam gelirleri azalır kaygısıyla Hasankeyf’in yok olmasına göz yuman bir medyaya karşı olduğum için işsizim.

AnkaraBelediyespor, halka hizmet götürmesi gerekirken brezilya’dan vederson diye bir adama yüzbinlerce dolar harcamasını kaldıramadığım için işsizim.

Pelin Batu basbas halklar kardeş olmalıdır diye bağırırken susturulduğu için, sadece programda uyuduğunda sizin sitelerinizde manşet olduğu için işsizim.


işsizdim.. ama incisozluk’te kendime iş buldum. Maaşım şimdiye kadar günde 5 şuku 30 eksiydi, bu ziyaretten sonra zam yaptı modlar saolsun artık günde 20 şukela için çalışıyorum.

Sosyal güvencem yok ama işimden memnunum. Yol parası vermiyorum bi kere.500 lira asgari ücretle çalışıp 110 lira yol parası vermektense…

Arkasına dayandığım tek güç inci ve onlar için çalışmaktan gurur duyuyorum. Patronla ben eşitiz bi kere,moda ana avrat sövüyorum karşılığında Orhan baba’dan şarkı gönderiyorlar.
Evet, şimdi bazı köşe kabadayılarının dediği t…klarım kokana kadar inci için çalışıyorum.

3 gece uyumadan disco gıralı ziyareti için kafa patlatıyoruz.

Seçenekleri daha önceden empoze edilmiş olan tüm sistemlere olan hıncımı sitelerinizdeki anketlerde, diğer şıkkını işaretleyerek çıkarıyoruz.

Sevgili sozluk yazarları,medya mensupları,televizyon başlarında dikkatini çektiğimiz ahali,

Soylediklerinizin hepsinde haklısınız.

inciciyiz, abazayız, terbiyesiziz, ahlaksızız, boşuz, malız bunların hepsi doğru.

Ama unutmayınız ki inci popüler kültürün dejenere olmasına karşı oluşmakta olan bir tepkidir.

Abazayız çünkü sevişmenin ayıp olduğu bir toplumda yaşıyoruz.

Abazayız çünkü mastürbasyon yapma özgürlüğümüz dahi sistem tarafından engellenmiş.

Terbiyesiziz küfür ediyoruz çünkü kendimizi bu şekilde ifade ediyoruz.

Ahlaksızız bazılarının medya kabadayılarının dediğine göre, çünkü artık onları da rahatsız ediyoruz.

Evet boşuz çünkü yıllardır tv başında bize,sorgulama kavramını unutturan “halk istiyor” politakanızla bizlere yedirdiğiniz boklar sayesinde bu hale geldik.

Ve şuan elinizdeki milyarlarca dolarlarla oluşturamadığını kültürü biz 6 ayda beş para harcamadan oluşturduk. Nasıl mı ?

Çünkü inci’de ayrımcılık yasak !

Bir televizyon programı düşünün, birbirimize ana avrat küfredebiliyoruz bu programda..
Ama dinlere ve ırklara ayrımcılık yapmıyoruz. Yaptırmıyoruz! Yapanları direk uçuruyoruz.

Bu programda özgürüz. Siz bankalardan gelecek reklam gelirlerini düşünüp, Hasankeyf yok olmasın bile diyemezken, biz o başlığı açıyoruz, yok edenlere ve buna göz yumanlara küfür ediyoruz.

Ve korkmuyoruz. Çünkü sizler gibi sistemin kölesi olmayı reddediyoruz.
Rating alalım biraz daha yazar alalım reklam gelirimiz olsun demiyoruz.
Hepimiz eşitiz bu platformda hepimiz zenginiz zaten.caps isterseniz onu da veririz :)

Asıl fakir olan paraya muhtaç olan zavallılar sizlersiniz.

Ve bu zavallı halinizle sizler varoş kültürüyle dalga geçip prim yapmaya kalkıp, sosyal toplum kavramlarını, vatandaşlık bilincini, katılımcı demokrasi denen topluma şukela getirmeyecek soğuk boklar sunmaya devam ettikçe..

ensenizde inci’yi bulacaksınız.

Televizyonlarımızı zaten çöpe attık biz, artık bize sunduğunuz bokları yemiyoruz.

Şimdilik bu kadar.

ccc imelih messi ccc :
gökçek wederson trasferini doğru bulmayan adam.

Not: telefon gelmiş programı arayan kızlarımıza, okan bey hakkımızda hukuksal işlemlere başvuracakmış. harrrikuladeeeee..
Galiba bu yazıdan sonra sanık listeye ben de ekleniyorum.

Ama okan sen bu davayı açarken şunu unutmuyor musun ? yıllarca fug the sistım diyen sen değil miydin ben güzelim ? şimdi sisteme karşı çıkanlar harekete geçip sistemi capsli fog yaptılar diye arkandaki milyar dolarlık holding’in 3 muhalif geçinen kendini bilmez gence ve belki de incisozlüğe karşı dava açmasına nasıl yüreğin dayanacak okan bey ? ayrıca geçen hafta bas bas sikiciyiz.biz diye bağıran,link veren sen değil miydin?
programı arayan kızlar sana şahsına hakarette bulunmadılar, sadece siteden mesaj götürdüler sana. Site ismini telaffuz ettiler, hakaret etmediler.

"okaaaaaan,ben messi reyiz olm sana emrediyorum fog the sistem lan not us" !!

18 yorum:

 1. Özet Geç Piç Yazmak İsterdim Ama Sonuna Kadar Adam Haklı Beyler.

  cCc Messi Reyiz Üşüyoruz cCc

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. sonuna kadar destekliyorum.

  YanıtlaSil
 4. ccc üşüyoruz messi reyis ccc

  YanıtlaSil
 5. Adam sonuna kadar haklı beyler

  YanıtlaSil
 6. şukunu verdim piç iyisin gene...

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Ulan sizin Anneniz Babanız yokmu ? Ne hünkarca yaşayan pislik çöp torbalarısınız. Bu kadar yiğitsin, karşısın, bir şeyleri değiştirmek istiyorsun madem adam ol önce. Küfür eden çöp torbalarından başka birşey değilsiniz. Ulan herşeyi geçtim ALLAH korkunuz yokmu sizin ? Siz bu şekilde binlerce anne babanın çocuğuna zarar vererek bir şeylerin düzeleceğinimi sanıyorsunuz ? Madem bu kadar yüreklisiniz madem bu kadar birşeyleri değiştirebilmek için kendinizi ifade edebiliyorsunuz. Msn adresimi eklede birde bana anlat kendini. Ulan bari "Ve korkmuyoruz" dedikten sonra biraz sözünün arkasında durda hiç değilse beyin var diyeyim."gence ve belki de incisozlüğe karşı dava açmasına nasıl yüreğin dayanacak okan bey ? " noldu arkadaşım ? Az önceki korkmuyoruz vs. vs. diyen adam Okan'a sitemde mi bulunuyor ? Yok sana hakaret etmedik vs.. vs.. Sen benim msn adresimi ekle bide benle konuş anlat kendini. Böyle anne babaların çocuklarına milletimize zarar vermekten başka bir şeye yaramıyorsunuz. Ha dersen ki "Sanane kardeşim biz istediğimizi yaparız!" bende sana derimki "Lan şerefsiz onursuz; o zaman milletimize, evlatlarımıza zarar vermeye ne hakkın var ?". Olayın bu boyutunu da geçiyorum madem işşizsiniz ama zenginsiniz şu soruma cevap verebilirsin umarım. Siz kendinizi farklı göstererek milletimizden, gençlerimizden yarar sağlamayı amaçlayan çöp torbalarından başka birşey değilsiniz. Şimdilik yeter bu kadar soru eğer msn adresimi eklersen daha çok sorum var sana. Buyur msn adresim site sahipleri eklesin bakalım ne kadar cesur ne kadar sözlerinin arkasındalar. bevus1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. Resmen kazmanın önde gideni lan bunu yazan dingil. Timur biraderime katılıyorum. Madem bu kadar düşünceliydin, sistemi değiştirmeye uğraşıyorsun önce yayvan olmuş ne çıktığı belli olmayan ağzını bir düzelt önce dingil. Hem sen kim oluyorsun, koskoca Türkiye böyle kendini bimez bir embesilin girdiği triple mi değişecek. Sokayım boş beynine emi. Boş yaşıyormuş, evet bak bu konuda haklısın boş yaşıyorsun. Abazaymış... Evet bu konuda da haklısın, abazasın.Neden? İçinde zerre kadar iman ateşi yok, aklın bacak arana kaçmış, dünyalık zevke kapılmış, feyzi bakiden bi haber yaşıyorsun eleman. Sen hiç ezan dinlerken huzur duymaya çalıştın mı? Sen hiç kafanı secdeye koyup göz yaşı döktün mü? Sen hiç hayatında bir kere Kur'an-ı Kerim'i eline alıp okumaya, okuduğun yerinide anlamaya çalıştın mı? Hepsine hayır tabiki dimi... İmansız bir kalbin dünyası dar olur, herşeyden sıkılır, ağzına ne gelirse söyler. Çünkü dediğin gibi bunalım hayatından çıkamaz. Ruhunuz aç birader ruhunuz. Neye aç.. Huzura aç, maneviyata aç. Allah aşkına, Ezan feyzine aç. Siz ancak 1.3 gram beyni bacak aranızı tatmin etmek için kullanın, ortalıkta dolaşın leş yığını seni...!

  YanıtlaSil
 10. @Timur ve @Cakota katılıyorum

  YanıtlaSil
 11. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil